Strona główna » Bliżyn

najlepszy kominiarz

Kominiarz. Kompleksowo

Nasz zakład oferuje wszelkiego rodzaju usługi kominiarskie na terenie miejscowości Bliżyn i w okolicy. Ceny konkurencyjne, jakość usług wysoka.

Wykonujemy czyszczenia kanałów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, udrażniamy te zaczopowane. Usuwamy z przewodów kominowych gniazda ptaków i gruz. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe w przypadku nazbierania się smoły, czyli tak zwanej sadzy szklistej. Zabezpieczamy wyloty przewodów kominów wentylacyjnych, spalinowych, oraz dymowych przed ponownym zatkaniem. Czyścimy z sadzy i nagaru wszelkiego rodzaju pieców węglowych oraz kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg w kominach i przeciwdziałają cofaniu się powietrza z dachu do wnętrza pomieszczeń budynku.

Montujemy wysokiej jakości nierdzewne systemy kominowe w postaci stalowych rur kwasoodpornych i żaroodpornych o kształcie okrągłym i owalnym. Systemy rur jednościennych i dwuściennych do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych z otwartą lub zamkniętą komorą spalania. Oferujemy stalowe kominy wewnętrzne i zewnętrzne ocieplone, dobudowane do ścian budynku. Jeśli przewód kominowy ma zbyt wąski prześwit, poszerzymy go poprzez frezowanie.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju opinie i protokoły kominiarskie, w zależności od potrzeb klientów. Odbiory stanu surowego kominów, odbiory końcowe nieruchomości, opinie do gazowni o pomieszczeniu kotłowni i podłączeniach dymowych, spalinowych i wentylacyjnych. Oferujemy wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje kanałów kominowych, oraz profesjonalne oględziny po pożarach. Oferujemy wymagane przy ubezpieczeniu budynków okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy spore zaplecze urządzeń technicznych i pomiarowych: anemometry termiczne, detektory wycieku gazów, przebijaki wewnątrz kominowe, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, oraz kamer inspekcyjnych. Szeroki wachlarz sprzętu technicznego pozwala wykonywać pracę szybciej i zdecydowanie czyściej, bez zbędnego kucia i niszczenia własności klienta. Staramy się dbać o terminowość oraz punktualność, co przy specyfikacji naszej pracy jest bardzo trudne. Szanujemy czas klienta.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług na terenie miejscowości Bliżyn i w najbliższej okolicy.