Strona główna » Bodzentyn

Kominiarz. Kompleksowo

Usługi Zakładu Kominiarskiego na terenie miasta Bodzentyn i okolicy. Ceny konkurencyjne. Jakość oferowanych usług wysoka. Kominiarz Bodzentyn do Państwa usług.

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie przewodów kominowych: wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, oraz udrażniamy zatkane. Usuwamy z kominów gruz oraz gniazda ptaków. Czyścimy mechanicznie przewody kominów ze smoły (sadzy szklistej, sadzy smolistej). Zabezpieczamy wyloty kominów przed zatkaniem za pomocą siatek stalowych. Usuwamy sadzę i smołę z pieców na paliwa stałe i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg i przeciwstawiają się cofaniu powietrza do pomieszczeń budynku.

Montujemy dobre jakościowo systemy kominowe nierdzewne, w postaci stalowych rur kwasoodpornych i żaroodpornych o kształtach owalnych i okrągłych. System rur dwuściennych do kotłów kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania gazowych i olejowych, jednościennych do kotłów z otwartą komorą spalania. Oferujemy stalowe kominy wewnętrzne, jak i zewnętrzne ocieplone. Jeśli kanał komina jest zbyt mały, poszerzamy go mechanicznie poprzez frezowanie.

Opinie i protokoły kominiarskie. Każdy rodzaj. Odbiory stanu surowegoodbiory budynków, opinie do gazowni. Oferujemy ekspertyzy i inwentaryzacje kanałów kominowych, oględziny po pożarach sadzy w kominie. Wykonujemy wymagane do ubezpieczenia budynku okresowe przeglądy kominiarskie i sprawdzenia szczelności instalacji gazowej.

Posiadamy urządzenia elektroniczne: anemometry termiczne i skrzydełkowe, detektory wycieków gazów, specjalistyczne przebijaki kominiarskie, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kanałów kominowych, wideo kamery. Szeroki warsztat urządzeń pozwala wykonywać pracę czyściej i sprawniej. Staramy się dbać o terminowość i punktualność, co w charakterze pracy kominiarza jest naprawdę trudne do realizacji. Szanujemy czas klienta.

Zachęcamy do korzystania z usług kominiarza w Bodzentynie i w najbliższej okolicy.