Strona główna » Brody

najlepszy kominiarz

Usługi kominiarskie Brody. Kompleksowo

Kominiarz Brody. Wykonujemy usługi kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miejscowości Brody koło Starachowic i okolic. Od standardowego czyszczenia przewodów kominowych, do udrażniania tych całkiem zatkanych. Usuwamy z kanałów kominów gniazda ptaków i gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w sytuacji nagromadzenia się sadzy szklistej, czyli smoły. Zabezpieczamy wyloty boczne i górne kanałów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed powtórnym zatkaniem. Czyścimy piece węglowe oraz kaflowe. Montujemy stalowe nasady kominowe, wzmacniają ciąg kominowy i zapobiegają cofaniu powietrza z zewnątrz do wnętrza budynku.

Instalujemy nierdzewne systemy kominowe w postaci rur kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych, oraz olejowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ścian zewnętrznych budynku. Rury okrągłe i owalne. W przypadku zbyt małego przekroju kanału kominowego, poszerzamy go za pomocą frezowania.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowego kominów ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcowe budynku, opinie do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach w przewodach kominowych. Oferujemy okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wspomagamy się sporym zapleczem technologicznym w postaci anemometrów (pomiar ciągu), detektorów gazów (wykrywają nawet mikro nieszczelności), przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych przewodów kominowych, kamer inspekcyjnych. Szeroki wachlarz pomocy urządzeń technicznych pomaga nam wykonywać pracę szybciej i na pewno znacznie czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość. Szanujemy czas klienta.