Strona główna » Dziurów

Kominiarz Dziurów. Kompleksowo

Usługi Zakładu Kominiarskiego na terenie miejscowości Dziurów koło Starachowic i w okolicy. Ceny konkurencyjne, jakość oferowanych usług wysoka.

Wykonujemy czyszczenie przewodów kominowych: wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, udrażniamy te zatkane. Usuwamy z kominów gruz i gniazda ptaków. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe ze smoły (sadzy szklistej; sadzy smolistej). Zabezpieczamy wyloty kanałów kominów przed zatkaniem siatkami stalowymi. Usuwamy sadzę i smołę z pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg i przeciwdziałają cofaniu zimnego powietrza do pomieszczeń budynku.

Montujemy bardzo dobre jakościowo nierdzewne systemy kominowe, w postaci stalowych rur kwasoodpornych i żaroodpornych o kształtach okrągłych i owalnych. System rur dwuściennych do kotłów kondensacyjnych gazowych i olejowych, jednościennych do kotłów z otwartą komorą spalania. Oferujemy stalowe kominy wewnętrzne, a także zewnętrzne ocieplone. Jeśli kanał komina jest zbyt wąski, poszerzamy go mechanicznie przez frezowanie.

Oferujemy opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowegoodbiory budynków, opinie do gazowni. Oferujemy ekspertyzy i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach sadzy. Wykonujemy wymagane do ubezpieczenia budynku okresowe przeglądy kominiarskie i sprawdzenia szczelności instalacji gazowej.

W swej pracy wykorzystujemy zaplecze urządzeń elektronicznych: anemometry termiczne i skrzydełkowe, detektory wycieków gazów, specjalistyczne przebijaki kominowe, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych przewodów kominowych, wideo kamer. Szeroki warsztat urządzeń pozwala wykonywać pracę czysto i sprawnie, bez zbędnego kucia. Staramy się dbać o terminowość i punktualność, co w charakterze pracy kominiarza jest naprawdę trudne. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Dziurów zaprasza.

Zachęcamy do korzystania z usług kominiarza w Dziurowie i w najbliższej okolicy.