Strona główna » Iłża

najlepszy kominiarz

Kominiarz Iłża. Kompleksowo

Oferujemy usługi kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miasta Iłża i okolic. Od czyszczenia przewodów kominowych, do udrażniania tych zatkanych. Usuwamy z kanałów kominowych ptasie gniazda i gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w sytuacji nagromadzenia się sadzy szklistej, tzn. smoły. Zabezpieczamy wyloty przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem. Oferujemy czyszczenie wszelkich pieców węglowych, oraz kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe wzmacniające ciąg i zapobiegające cofaniu się powietrza do domu.

Montujemy nierdzewne systemy kominowe w postaci rur kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ściany budynku. Rury okrągłe i owalne. W przypadku zbyt małego kanału, poszerzamy go przez frezowanie.

Wykonujemy wszelkie opinie i protokoły kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem, odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, obszerne ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy spore zaplecze techniczne w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamer inspekcyjnych. Szeroki wachlarz urządzeń pomaga nam wykonywać swoją pracę szybko i czysto, często bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta i swój. Kominiarz Iłża zaprasza.