Strona główna » Kielce

najlepszy kominiarz

Kominiarz Kielce. Kompleksowo

Wykonujemy wszelkie usługi kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miasta Kielce i w okolicy. Od standardowego czyszczenia wnętrza kominów, do udrażniania zatkanych. Usuwamy z przewodów kominowych gniazda ptaków, gruz. Czyścimy mechanicznie kanały dymowe w przypadku nagromadzenia się sadzy szklistej, tzn. smoły. Zabezpieczamy wyloty przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym ich zatkaniem. Oferujemy czyszczenie piecy węglowych, oraz kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe wzmacniające ciąg i zapobiegające cofaniu się powietrza do wnętrza domu.

Oferujemy montaż stalowych systemów kominowych w postaci rur nierdzewnych kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowywane do ścian zewnętrznych budynków. Rury okrągłe i owalne. W przypadku zbyt wąskiego kanału, poszerzamy go przez frezowanie.

Wykonujemy opinie i protokoły kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem podłączeń, odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy duże zaplecze urządzeń technicznych w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamer kominowych inspekcyjnych. Szeroki wachlarz urządzeń pomaga nam wykonywać swoją pracę szybciej, czyściej i bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Kielce zaprasza.