Strona główna » Krynki

najlepszy kominiarz

Kominiarz Krynki. Kompleksowo

Oferujemy prace kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miejscowości Krynki i w okolicy. Od standardowego czyszczenia kanałów kominowych, do udrażniania tych zatkanych. Usuwamy z przewodów kominowych gniazda ptaków, gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku nagromadzenia się sadzy szklistej – smoły. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem. Oferujemy czyszczenie zatkanych piecy węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające cofaniu się powietrza do wnętrza pomieszczeń.

Instalujemy stalowe systemy kominowe w postaci rur nierdzewnych kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do podłączenia kondensacyjnych kotłów gazowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane przy ścianie zewnętrznej budynku. Rury okrągłe i owalne. W przypadku kanału o zbyt małym prześwicie, poszerzamy go przez frezowanie.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowego kominów ze wskazaniem, odbiory końcowe budynku, opinie do gazowni, szczegółowe ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

Posiadamy solidne zaplecze techniczne w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków, sprzętu do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, oraz kamer inspekcyjnych. Szeroki wachlarz urządzeń pomaga nam wykonywać pracę szybciej i czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Krynki zaprasza.

Zachęcamy do kontaktu na terenie Krynek i innych miejscowości.