Strona główna » Lubienia

najlepszy kominiarz

Kominiarz. Kompleksowo

Nasz Zakład Kominiarski oferuje kompleksowe usługi na terenie miejscowości Lubienia i okolicy. Ceny bardzo konkurencyjne. Wykonujemy czyszczenia przewodów kominowych, udrażniamy te zatkane. Usuwamy z kanałów kominowych gniazda ptaków oraz gruz. Czyścimy mechanicznie szachty kominowe w przypadku nawarstwienia smoły, tak zwanej sadzy szklistej. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominowych wentylacyjnych, spalinowych, oraz dymowych przed zatkaniem. Czyścimy wszelkie rodzaje pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg w kominie i zapobiegają cofaniu się powietrza z zewnątrz budynku do wnętrza pomieszczeń.

Wykonujemy montaż wysokiej jakości nierdzewnych stalowych systemów kominowych w postaci rur kwasoodpornych i żaroodpornych okrągłych i owalnych. Systemy rur jednościenne i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych z otwartą i zamkniętą komorą spalania. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne ocieplone, dobudowane do ścian zewnętrznych budynku. W przypadku zbyt wąskiego przekroju, poszerzamy średnice kominów przez frezowanie.

Wykonujemy opinie i protokoły kominiarskie, w zależności od potrzeb klienta. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem, odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni o pomieszczeniu kotłowni i podłączeniach spalinowych i wentylacyjnych, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy duże zaplecze urządzeń technicznych i pomiarowych w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków wewnątrz kanałowych, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania całkowicie zatkanych kominów, oraz kamer inspekcyjnych. Szeroki zakres urządzeń pozwala nam wykonywać pracę szybciej i zdecydowanie czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta.

Zachęcamy do kontaktu na terenie miejscowości Lubienia i w najbliższej okolicy.