Strona główna » Marcinków

najlepszy kominiarz

Kominiarz Marcinków. Kompleksowo

Nasza Firma Kominiarska oferuje wszelkiego rodzaju usługi na terenie miejscowości Marcinków i w okolicy. Ceny bardzo konkurencyjne, jakość usług wysoka.

Wykonujemy czyszczenia przewodów kominowych, udrażniamy te zaczopowane. Usuwamy z kanałów kominowych gniazda ptaków oraz gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku nawarstwienia się smoły, czyli tak zwanej sadzy szklistej. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominowych wentylacyjnych, spalinowych, oraz dymowych ponad dachem przed zatkaniem. Czyścimy z sadzy i nagaru wszelkie rodzaje pieców węglowych oraz kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciągi w kominach i zapobiegają cofaniu się powietrza z zewnątrz do wnętrza pomieszczeń nieruchomości.

Wykonujemy montaże wysokiej jakości nierdzewnych systemów kominowych w postaci stalowych rur kwasoodpornych i żaroodpornych okrągłych i owalnych. Systemy rur jednościennych i dwuściennych do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych z otwartą i z zamkniętą komorą spalania. Oferujemy kominy wewnętrzne i zewnętrzne ocieplone, dobudowane do ścian zewnętrznych. A jeśli komin ma zbyt wąski przekrój, poszerzymy go poprzez frezowanie.

Wykonujemy wszelkie opinie i protokoły kominiarskie, w zależności od potrzeb klienta. Odbiory stanu surowego kominów ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcowe nieruchomości, opinie do gazowni o pomieszczeniu kotłowni, oraz o podłączeniach spalinowych i wentylacyjnych. Oferujemy wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy dosyć spore zaplecze urządzeń technicznych i pomiarowych: anemometrów, detektorów gazów, przebijaków wewnątrz kominowych, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, oraz kamer inspekcyjnych. Szeroki wachlarz urządzeń pozwala wykonywać naszą pracę szybciej i czyściej, bez zbędnego kucia i niszczenia własności klienta. Staramy się dbać o terminowość oraz punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Marcinków zaprasza.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług na terenie miejscowości Marcinków i najbliższej okolicy.