Strona główna » Mirzec

najlepszy kominiarz

Kominiarz Mirzec. Kompleksowo

Nasz Zakład Kominiarski oferuje usługi na terenie miejscowości Mirzec i w okolicy. Ceny konkurencyjne, a jakość usług wysoka.

Wykonujemy dokładne czyszczenia kanałów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, udrażniamy zatkane. Usuwamy z przewodów kominowych gniazda ptaków i gruz. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe z nazbieranej smoły, tak zwanej sadzy szklistej, sadzy smolistej. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zaczopowaniem. Czyścimy z sadzy i smoły wszelkiego rodzaju pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, wzmacniają ciąg w kominach i przeciwdziałają cofaniu powietrza z zewnątrz do pomieszczeń budynku.

Montujemy bardzo dobre jakościowo nierdzewne systemy kominowe, w postaci stalowych rur kwasoodpornych i żaroodpornych o kształtach okrągłych i owalnych. Systemy rur jednościennych i dwuściennych do kotłów kondensacyjnych gazowych i olejowych z zamkniętą komorą spalania, oraz kotłów atmosferycznych. Oferujemy stalowe kominy wewnętrzne, oraz zewnętrzne ocieplone, podczepione do ścian budynku. Jeśli kanał komina jest zbyt wąski, poszerzymy go mechanicznie przez frezowanie.

Oferujemy opinie i protokoły kominiarskie, w zależności od potrzeb klientów. Odbiory stanu surowego, odbiory końcowe budynku, opinie do gazowni o pomieszczeniu kotłowni i podłączeniach kominowych. Oferujemy wszelkie ekspertyzy i inwentaryzacje kanałów kominowych, oraz szczegółowe oględziny po pożarach. Wykonujemy wymagane przy ubezpieczeniu budynków okresowe przeglądy kominiarskie i sprawdzenia szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy bogate zaplecze urządzeń technicznych i pomiarowych: anemometry termiczne i skrzydełkowe, detektory wycieku gazów, przebijaki kominowe, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kanałów kominowych, wideo kamer inspekcyjnych. Szeroki asortyment sprzętu pozwala nam wykonywać pracę szybciej i czyściej, bez zbędnego kucia i niszczenia własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność, co przy specyfikacji pracy kominiarza jest bardzo trudne. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Mirzec zaprasza.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z usług na terenie Mirca i w najbliższej okolicy.