Strona główna » Ostrowiec Świętokrzyski

najlepszy kominiarz

Kominiarz Ostrowiec Świętokrzyski. Kompleksowo

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace kominiarskie na terenie miasta Ostrowiec Świętokrzyski i okolic. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Od standardowego czyszczenia przewodów kominowych, do udrożnienia tych zatkanych. Usuwamy z wnętrza kominów gniazda ptaków i gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku nawarstwienia się sadzy szklistej, tj. smoły. Zabezpieczamy wyloty przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem za pomocą siatek i kratek kominowych. Oferujemy czyszczenie pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe wzmacniające ciąg kominowy i zapobiegające cofaniu się powietrza.

Montujemy systemy kominowe w postaci stalowych rur nierdzewnych kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy jednościenne i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ściany zewnętrznej budynku. Rury okrągłe i owalne. W przewody ze skosami instalujemy rury nierdzewne kwasoodporne. W przypadku zbyt małego kanału, poszerzamy go poprzez frezowanie.

Wykonujemy wszelakie protokoły i opinie kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem podłączenia (szkic), odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowych.

Duże zaplecze techniczne w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamer inspekcyjnych pomaga nam wykonywać swoją pracę szybciej i na pewno czyściej, bez zbędnego wykuwania dziur w ścianach i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas swój i klienta. Kominiarz Ostrowiec Świętokrzyski zaprasza.

Zachęcamy do kontaktu w Ostrowcu Świętokrzyskim i innych miejscowościach.