Strona główna » Parszów

najlepszy kominiarz

Usługi kominiarskie Parszów. Kompleksowo

Kominiarz Parszów. Wykonujemy wszelkie prace kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie Parszowa i okolic. Od standardowego czyszczenia przewodów kominowych, do udrażniania tych całkowicie zatkanych. Usuwamy z kanałów kominowych gniazda ptaków i gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku nagromadzenia się sadzy szklistej, tzn. smoły. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem. Oferujemy czyszczenie pieców węglowych oraz kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg kominowy i zapobiegają cofaniu się powietrza do wnętrza budynku.

Instalujemy stalowe systemy kominowe w postaci rur nierdzewnych kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych, oraz olejowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ścian budynku. Rury okrągłe i owalne. W przypadku zbyt małego przekroju kanału, poszerzamy go za pomocą frezowania.

Wykonujemy wszelkiego typu opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowego kominów ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcowe budynku, opinie do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach wewnątrz przewodów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy spore zaplecze technologiczne w postaci anemometrów (urządzeń mierzących przepływ powietrza), detektorów gazów (urządzeń wykrywających cząsteczki gazów palnych, nawet wycieki 10 cząstek na milion), przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamer inspekcyjnych. Szeroki wachlarz pomocy technicznych pomaga nam wykonywać swoją pracę szybciej i na pewno czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w Parszowie i w okolicy.