Strona główna » Radom

najlepszy kominiarz

Kominiarz Radom. Kompleksowo

Wykonujemy wszelkie prace kominiarskie w atrakcyjnych cenach na terenie miasta Radom i w okolicy. Od standardowego czyszczenia przewodów kominowych, do udrażniania kanałów zatkanych. Usuwamy z wnętrza kominów gniazda ptaków i gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku nawarstwienia się sadzy szklistej, tzn. smoły. Zabezpieczamy wyloty górne przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem. Oferujemy czyszczenie pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe wspomagające ciąg i zapobiegające cofaniu się powietrza do wnętrza mieszkania lub domu.

Montujemy stalowe systemy kominowe w postaci rur nierdzewnych kwaso i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ścian zewnętrznych budynków. Rury okrągłe i owalne. W przypadku kanału o zbyt małym przekroju poprzecznym, poszerzamy go poprzez frezowanie.

Wykonujemy dokładne opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowego kominów ze wskazaniem, odbiory końcowe budynku, opinie do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje kanałów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy korzystamy z dużego zaplecza technicznego w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamer kominowych. Szeroki wachlarz urządzeń pomaga nam wykonywać swoją pracę szybciej i czyściej, bardzo często bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Dbamy o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Radom zaprasza.

Zachęcamy do korzystania z usług kominiarskich na terenie miasta Radom.