Strona główna » Skarżysko-Kamienna

najlepszy kominiarz

Kominiarz Skarżysko-Kamienne. Kompleksowo

Oferujemy wszelkie prace kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miasta Skarżysko-Kamienna i w okolicy. Od standardowego czyszczenia szachtów kominowych, do udrażniania zatkanych. Usuwamy z kanałów kominowych gniazda ptaków, os i gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w sytuacji nagromadzenia się sadzy szklistej, czyli smoły. Zabezpieczamy wyloty przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem. Oferujemy czyszczenie pieców węglowych oraz kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe wzmacniające ciąg kominowy i zapobiegające cofaniu się powietrza z zewnątrz do wnętrza budynku.

Montujemy stalowe systemy kominowe. Rury nierdzewne kwasoodporne i żaroodporne. Systemy jednościenne i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych. Systemy kominowe instalowane wewnątrz istniejących kominów, oraz zewnętrzne dobudowane do ściany budynku. Rury okrągłe i owalne. W przypadku zbyt małego kanału, poszerzamy go poprzez frezowanie.

Wykonujemy opinie i protokoły kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem, odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach wewnątrz kominów. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy bardzo duże zaplecze techniczne w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamer inspekcyjnych. Urządzenia te pomagają nam wykonywać pracę szybciej i czyściej, bez zbędnego kucia ścian i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Skarżysko-Kamienna zaprasza.

Zachęcamy do kontaktu na terenie miasta Skarżysko-Kamienna.