Strona główna » Styków

najlepszy kominiarz

Kominiarz Styków. Kompleksowo

Wszelkie prace kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miasta Styków i najbliższych okolic. Od czyszczenia kanałów kominowych, do udrażniania zatkanych. Usuwamy z kanałów kominów gniazda ptaków oraz gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe z sadzy szklistej, czyli. smoły. Zabezpieczamy wyloty górne przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed zaczopowaniem. Oferujemy czyszczenie pieców węglowych i kaflowych. Instalujemy stalowe nasady kominowe wzmacniające podciśnienie i ciąg w kominie i zapobiegające cofaniu się powietrza z zewnątrz.

Montujemy stalowe systemy kominowe, czyli rury nierdzewne kwaso i żaroodporne. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ściany nieruchomości. W zależności od kształtu kanału komina, oferujemy wkłady okrągłe lub owalne. W przypadku zbyt wąskiego przewodu kominowego, poszerzamy go przez frezowanie.

Wykonujemy opinie i protokoły kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem miejsc podłączeniowych, odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy duże zaplecze przyrządów technicznych w postaci anemometrów, wykrywaczy gazów, przebijaków, kamer inspekcyjnych, urządzeń do mechanicznego czyszczenia przewodów kominowych ze smoły, oraz przewiercania ich w przypadku całkowitego zaczopowania. Szeroki wachlarz urządzeń pomaga nam wykonywać swoją pracę szybciej i czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Styków zaprasza.

Zachęcamy do kontaktu i korzystania z naszych usług na terenie Stykowa i innych miejscowości.