Strona główna » Staw Kunowski

Kominiarz Staw Kunowski. Kompleksowo

Oferujemy usługi Zakładu Kominiarskiego na terenie miejscowości Stan Kunowski i w okolicy. Ceny konkurencyjne, jakość świadczonych usług wysoka.

Wykonujemy czyszczenia kanałów kominowych: wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, udrażniamy te zatkane. Usuwamy z przewodów kominowych gruz i gniazda ptaków. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe ze smoły (sadzy szklistej, sadzy smolistej). Zabezpieczamy wyloty kanałów kominów przed ponownym zatkaniem. Czyścimy sadzę i smołę z pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg w kominach i przeciwdziałają cofaniu mroźnego powietrza do pomieszczeń budynku.

Montujemy bardzo dobre jakościowo systemy kominowe, w postaci stalowych nierdzewnych rur kwasoodpornych i żaroodpornych o kształtach okrągłych lub owalnych. System rur dwuściennych do kotłów kondensacyjnych gazowych i olejowych, oraz jednościennych do kotłów z otwartą komorą spalania. Oferujemy stalowe kominy wewnętrzne, a także zewnętrzne ocieplone, doczepione do ścian budynku. Jeśli kanał komina jest zbyt mały, mechanicznie poszerzamy go przez frezowanie.

Oferujemy opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowegoodbiory końcowe budynków, opinie do gazowni. Oferujemy wszelkie ekspertyzy i inwentaryzacje kanałów kominowych, oraz oględziny po pożarach. Wykonujemy wymagane dla ubezpieczenia budynku okresowe przeglądy kominiarskie i sprawdzenia szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy coraz większe zaplecze urządzeń elektronicznych: anemometry termiczne i skrzydełkowe, detektory wycieków gazów, specjalistyczne przebijaki kominowe, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania całkowicie zatkanych przewodów kominowych, wideo kamer inspekcyjnych. Szeroki asortyment urządzeń pozwala wykonywać pracę czyściej i szybciej, bez zbędnego kucia i niszczenia budynku. Staramy się dbać o terminowość i punktualność, co przy pracy kominiarza jest naprawdę trudne. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Staw Kunowski zaprasza.

Zachęcamy do korzystania z usług w Stawie Kunowskim i w najbliższej okolicy.