Strona główna » Suchedniów

najlepszy kominiarz

Kominiarz Suchedniów. Kompleksowo

Prace kominiarskie w konkurencyjnych cenach na terenie miasta Suchedniów i okolic. Od zwykłego czyszczenia przewodów kominowych szczotką, do udrażniania tych zatkanych. Usuwamy z kominów gniazda ptaków, gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku powstania sadzy szklistej, tj. smoły. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zaczopowaniem. Oferujemy czyszczenie pieców węglowych, oraz kaflowych. Montujemy nierdzewne nasady kominowe wzmacniające ciąg i zapobiegające cofaniu powietrza z zewnątrz.

Montujemy w kominach stalowe systemy kominowe w postaci nierdzewnych rur kwaso i żaroodpornych. Systemy jedno i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów olejowych i gazowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne dobudowane do ściany budynku. Rury okrągłe oraz owalne. W przypadku kanału o małych wymiarach, poszerzamy go poprzez frezowanie.

Oferujemy wszelkie opinie i protokoły kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem (szkic kanałów kominowych wraz z zalecanym wykorzystaniem), odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, szczegółowe ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych. Oferujemy także okresowe przeglądy przewodów kominowych i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy urządzenia techniczne, np. anemometry, detektory gazów, przebijaki, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kominów, kamery inspekcyjne. Szeroki wachlarz urządzeń pomaga nam wykonywać swoją pracę szybciej, a na pewno czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Suchedniów zaprasza.

Zachęcamy do korzystania z usług w samym Suchedniowie i okolicznych miejscowościach.