Strona główna » Wierzbica

najlepszy kominiarz

Kominiarz Wierzbica. Kompleksowo

Wykonujemy kompleksowe prace kominiarskie na terenie miasta Wierzbica i okolic. Ceny konkurencyjne. Od czyszczenia przewodów kominowych, do udrażniania tych zatkanych. Wyjmujemy z kanałów kominowych gniazda ptaków, oraz gruz. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe w przypadku nagromadzenia się smoły – sadzy szklistej. Zabezpieczamy górne wyloty przewodów kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem. Oferujemy czyszczenie wszelkich pieców węglowych i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg i zapobiegają przed cofaniem się powietrza do wnętrza budynku.

Oferujemy montaż stalowych systemów kominowych w postaci rur nierdzewnych kwasoodpornych i żaroodpornych. Systemy rur jednościenne i dwuścienne do kondensacyjnych kotłów gazowych i olejowych. Kominy wewnętrzne i zewnętrzne ocieplone doklejone do ściany zewnętrznej budynku. Rury okrągłe i owalne. W przypadku zbyt wąskiego przekroju, poszerzamy komin przez frezowanie.

Wykonujemy opinie i wszelakie protokoły kominiarskie. Odbiór stanu surowego kominów ze wskazaniem, odbiór końcowy budynku, opinia do gazowni, wszelkie ekspertyzy kominiarskie i inwentaryzacje przewodów kominowych, oględziny po pożarach. Oferujemy także okresowe przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności instalacji gazowej.

W swojej pracy wykorzystujemy duże zaplecze urządzeń technicznych i elektronicznych w postaci anemometrów, detektorów gazów, przebijaków wewnątrz kanałowych, urządzeń do mechanicznego czyszczenia i przewiercania całkowicie zatkanych kominów, oraz kamer inspekcyjnych. Szeroki zakres urządzeń pozwala nam wykonywać pracę szybciej i zdecydowanie czyściej, bez zbędnego kucia i dewastowania własności klienta. Staramy się dbać o terminowość i punktualność. Szanujemy czas klienta. Kominiarz Wierzbica zaprasza.

Zachęcamy do kontaktu na terenie Wierzbicy i pobliskich miejscowości.