Strona główna » Zwoleń

Kominiarz. Kompleksowo

Usługi Zakładu Kominiarskiego na terenie miasta Zwoleń i okolicy. Ceny konkurencyjne, a jakość oferowanych usług wysoka. Kominiarz Zwoleń do Państwa usług.

Wykonujemy czyszczenie przewodów kominowych: wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, udrażniamy zatkane. Usuwamy z kominów gruz oraz gniazda ptaków. Czyścimy mechanicznie przewody kominów ze smoły (sadzy szklistej, sadzy smolistej). Zabezpieczamy wyloty kanałów kominów przed zatkaniem siatkami stalowymi. Usuwamy sadzę i smołę z pieców na paliwa stałe i kaflowych. Montujemy stalowe nasady kominowe, które wzmacniają ciąg i przeciwdziałają cofaniu powietrza do pomieszczeń budynku.

Montujemy bardzo dobre jakościowo systemy kominowe nierdzewne, w postaci stalowych rur kwasoodpornych i żaroodpornych o kształtach owalnych i okrągłych. System rur dwuściennych do kotłów kondensacyjnych gazowych i olejowych, jednościennych do kotłów z otwartą komorą spalania. Oferujemy stalowe kominy wewnętrzne, a także zewnętrzne ocieplone. Jeśli kanał komina jest zbyt wąski, poszerzamy go mechanicznie przez frezowanie.

Opinie i protokoły kominiarskie. Odbiory stanu surowegoodbiory budynków, opinie do gazowni. Oferujemy ekspertyzy i inwentaryzacje kanałów kominowych, oględziny po pożarach sadzy w kominie. Wykonujemy wymagane do ubezpieczenia budynku okresowe przeglądy kominiarskie i sprawdzenia szczelności instalacji gazowej.

W swej pracy wykorzystujemy urządzenia elektroniczne: anemometry termiczne i skrzydełkowe, detektory wycieków gazów, specjalistyczne przebijaki kominiarskie, urządzenia do mechanicznego czyszczenia i przewiercania zatkanych kanałów kominowych, wideo kamer. Szeroki warsztat urządzeń pozwala wykonywać pracę czysto i sprawnie. Staramy się dbać o terminowość i punktualność, co w charakterze pracy kominiarza jest naprawdę trudne do zrealizowania. Szanujemy czas klienta.

Zachęcamy do korzystania z usług kominiarza w Zwoleniu i w najbliższej okolicy.